2. Volley Stars Cup za nami

  • 23.12.2019, 15:03 (aktualizacja 23.12.2019, 17:05)
  • Bartek Gębusia
2. Volley Stars Cup za nami
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 22 grudnia młode siatkarki rywalizowały w ramach turnieju Volley Stars Cup 2019 w hali przy ulicy Świętokrzyskiej 11.

Volley Stars Cup 2019 - turniej młodych, ambitnych i zdolnych siatkarek. Blisko 150 uczestniczek rywalizowało w drugim już turnieju Akademii Volley Stars. Dla młodych siatkarek takie zmagania to niebywałe emocje. W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział prawie dwa razy więcej uczestniczek. Do rywalizacji przystąpiło 37 zespołów z różnych stron Polski. Zawody odbywały się w 3 kategoriach 2, 3 i 4. 

Trenerzy Akademii Volley Stars oprócz nauki gry w siatkówkę starają się zachęcać jak największą ilość dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej, do kontaktu z ludźmi i budowania relacji społecznych idealną okazją do tego są własnie takie turnieje.

Najlepsze zespoły zostały nagrodzone, a każda z uczestniczek turnieju Volley Stars Cup otrzymała pamiątkowy medal, a nagrodą dla organizatorów był uśmiech na twarzach zawodniczek i zadowolenie co daje motywacje do dalszej pracy. Jak zapowiadają 3. turniej Volley Stars Cup już w grudniu 2020 roku. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe