Kiermasz Bożonarodzeniowy i moc życzeń na opatowskim Rynku

  • 22.12.2019, 20:46
  • Bartek Gębusia
Kiermasz Bożonarodzeniowy i moc życzeń na opatowskim Rynku
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Gorączka przedświątecznych zakupów, ogromne kolejki w sklepach, przygotowywanie potraw na Wigilijny stół to wszystko może przyprawić o zawrót głowy. Ten czas jednak sprzyja spotkaniom i rozmowom, takich odbyło się wiele podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego na opatowskim Rynku.

Mamy bogate tradycje, te najpiękniejsze Bożonarodzeniowe, głęboko zakorzenione, ich kultywowaniem w powiecie opatowskim zajmują się Koła Gospodyń Wiejskich.  Nieodłącznym elementem Świąt są przygotowywane, tradycyjne potrawy, my zapytaliśmy czego nie może zabraknąć na Wigilijnym stole. Gospodynie podkreślają, że tradycja to wartość nadrzędna. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu opatowskiego przygotowały potrawy, wystawiły stoiska na Kiermaszu Bożonarodzeniowym, na stołach nie zabrakło niczego.

Tegoroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy w Opatowie połączony był z Wigilią Miejską. Na Rynku spotkali się wszyscy aby wspólnie kolędować, składać sobie życzenia i spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze. Uśmiech, ciepło ludzkich serc, serdeczność ogrzewały wszystkich podczas kiermaszu mimo zimowej aury było naprawdę gorąco. 

Kolejną okazją do integracji i wspólnej zabawy będzie zabawa sylwestrowa. Włodarze już teraz zapraszają na opatowski Rynek 31 grudnia. 

 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (16)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe