Przedszkolaki z KZE podbiły serca widzów

  • 16.12.2019, 15:49
  • Katarzyna Kurek
Przedszkolaki z KZE podbiły serca widzów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przedszkolaki z Katolickiego Zespołu Edukacyjnego na scenie kina "Etiuda" wystawiły wyjątkowe jasełka.

Okres przedświąteczny to w wielu placówkach edukacyjnych czas wspólnego przygotowywania się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim, na te dni przygotowuje się szczególnie. Już od sierpnia pracowano nad scenariuszem, choreografią i repertuarem na grudniowy występ, efekt wzruszył zarówno publiczność, którą stworzyli dziadkowie, rodzice i opiekunowie jak i samych aktorów na scenie, były ty nie tylko przedszkolaki, bowiem w jasełka aktywnie zaangażowali się również rodzice i nauczyciele, tworząc zgrany 140-osobowy zespół. 

"Przesłanie jasełek było takie, aby w tym współczesnym, zabieganym świecie pokazać wszystkim sens narodzin Jezusa, Jego obecność w każdym z nas. Chodziło o to, żeby się zatrzymali mali i duzi. Ogromne brawa dla rodziców, którzy świetnie zagrali."

- mówi Katarzyna Słapek-Lenart - nauczyciel w Katolickim Zespole Edukacyjnym w Ostrowcu 

Najmłodsi aktorzy z placówki jasełka wystawili po raz drugi, w tamtym roku na scenę wyszli po raz pierwszy - efekt zadziwił wszystkich, dlatego w tym roku wykazali większą kreatywność i zaangażowanie. Owacje na stojąco i podziękowania dla organizatorów i występujących najlepiej to potwierdzają. 

Katarzyna Kurek

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe