Debiutanckie występy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 11.12.2019, 12:30 (aktualizacja 11.12.2019, 16:11)
  • Bartek Gębusia
Debiutanckie występy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim swoje umiejętności zdobyte na lekcjach fortepianu, perkusji, akordeonu i wielu innych instrumentach zaprezentowały pierwszaki, które we wrześniu rozpoczęły swoją podróż po muzycznych dźwiękach.

Mikołaj wraz ze swoją żoną i śnieżynkami do Szkoły Muzycznej przyjeżdża każdego roku. Mikołaj nagrodził pierwszaki słodkościami, a prezent w postaci stypendium od dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie - Zdzisława Bojanowskiego otrzymał uczeń klasy V fortepianu - Olaf Jurkowski

Koncert Debiutów w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia był także okazją do podziękowania nauczycielom za ich wkład w muzyczny rozwój młodych adeptów instrumentów. Kadrę pedagogiczną szkoły tworzą ludzie z pasją i długoletnim doświadczeniem. Tak jak Pan Jerzy Kłonica, który kształci muzyków od blisko 40 lat.

Dyrekcja szkoły podkreśla dużą rolę rodziców, którzy na każdym etapie kształcenia są otwarci na współpracę. W koncercie pierwszaków zadebiutowali także rodzice, którzy wspólnie zagrali i zaśpiewali kolędy.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia chce muzyką uwrażliwiać na kulturę, integrować i łączyć mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe