Opatów: Lodowisko na Promenadzie "strzałem w 10"

  • 08.12.2019, 19:50
  • Bartek Gębusia
Lodowisko na Promenadzie "strzałem w 10"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Opatowa i regionu po raz pierwszy w tym sezonie założyli łyżwy i zainaugurowali sezon na lodowisku na opatowskiej "Promenadzie".

Przez 3 miesiące funkcjonowania  w 2018 roku z tej atrakcji skorzystało około 32 tysiące osób. Atrakcja dla wszystkich, od malucha do seniora, ponadto w ten zimowy okres mieszkańcy Opatowa i okolic nie muszą rezygnować z aktywności fizycznej. Najmłodsi szkolą swoje umiejętności łyżwiarskie, a niektórzy to już weterani i zdradzają jak nauczyli się jeździć.  Swoją pomocą służą także animatorzy, którzy urozmaicają czas na płycie lodowiska.
Lodowisko integruje mieszkańców a tym samym spełnia swoją funkcję. Podczas oficjalnego otwarcia nie mogło zabraknąć także Świętego z brodą, który do Opatowa ma szczególny sentyment.  Inwestycja  dla mieszkańców jest "Strzałem w 10", a łyżwiarstwo przypadło im do gustu. Mieszkańcy podkreślają również, że będą stałymi gośćmi na opatowskim lodowisku. 
Lodowisko na Promenadzie jest bezpłatne dzięki pozyskanym środkom finansowym z Unii Europejskiej, a mieszkańcy regionu będą mogli korzystać z niego przez 3 miesiące jeżeli tylko pogoda pozwoli. 
 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iga
Iga 10.12.2019, 06:40
Ekstra. To na prawdę pomysł na „10” a z góry wygląda rewelacyjnie

Pozostałe