Choinka z ostrowieckich lasów rozpoczęła podróż na Jasną Górę

  • 04.12.2019, 14:38 (aktualizacja 05.12.2019, 09:33)
  • Bartek Gębusia
Choinka z ostrowieckich lasów rozpoczęła podróż na Jasną Górę
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

4 grudnia - to wyjątkowy dzień dla świętokrzyskich leśników, to właśnie dziś choinka jodłowa z ich lasów rozpoczęła swoją podróż do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Leśnicy w swojej codziennej pracy dbają o zasoby leśne, monitorują gospodarkę leśną i troszczą się o zwierzynę, każdego dnia udowadniają, że las to ich drugi dom.  Efektem pracy leśników są takie dorodne drzewa - akurat ta jodła dziś została ścięta, a już jutro stanie w Częstochowie na Jasnej Górze.

Leśnicy przekazali jodłę choinkową do Sanktuarium na Jasnej Górze już po raz drugi, ta wyjątkowa chwila to także wyróżnienie dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu i Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski. 

Choinka rozpoczęła swoją podróż do Częstochowy, a leśnicy pielęgnują już kolejne  jodły, z myślą, że drzewka z Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski co roku będą trafiały do jasnogórskiego Sanktuarium. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (13)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 04.12.2019, 23:47
Piekny gest naszych leśników. Tradycja godna kontynuacji. Wesołych Świat
Ha,ha,hahaha
Ha,ha,hahaha 04.12.2019, 23:01
I AM BATMAN...

Pozostałe