Ćmielów: Nielegalna kontrabanda

  • 03.12.2019, 14:01
  • Nina Dukielska
Ćmielów: Nielegalna kontrabanda fot. ŚWIĘTOKRZYSKA POLICJA

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą ostrowieckiej komendy zabezpieczyli 2 grudnia na terenie gminy Ćmielów nielegalną kontrabandę. W ręce stróżów prawa trafiło łącznie 696 paczek papierosów oraz 9 litrów wyrobu alkoholowego bez polskich znaków akcyzy.

Ostrowieccy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej podejrzewali, że mieszkanka gminy Ćmielów może posiadać nielegalny tytoń.

Wczoraj stróże prawa pojechali do miejsca zamieszkania 49-latki, aby sprawdzić swoje przypuszczenia. Nie mylili się. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 696 paczek papierosów oraz 9 litrów najprawdopodobniej alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Śledczy wstępnie ustalali, że wartość uszczuplenia należności publiczno-prawnej wynosi około 17 000 złotych.

Teraz 49-latka odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe