Studio Piosenki METRO rozpoczęło działalność w Ostrowcu

  • 02.12.2019, 14:46
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Metro
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Studio Piosenki METRO w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia wokalne, które prowadzi instruktor Jadwiga Dadia.

Założycielem Studia Artystycznego Metro działającego przy Teatrze Studio Buffo jest Janusz Józefowicz. Program kształcenia nie zmienia się od lat. Są to zajęcia wokalne, taneczne, aktorskie oraz akrobatyka. Uczestnicy tych zajęć mogą poznać techniki i umiejętności, które przydają się w teatrze muzycznym. Najbardziej utalentowane dzieci mają szansę znaleźć się w zespole teatru Buffo.

W Ostrowcu Świętokrzyskim działa zamiejscowe Studio Piosenki METRO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zaczęły się już przygotowania do pierwszego wyjątkowego projektu. Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wszyscy uczestnicy Studia Piosenki METRO z całej Polski zagrają utwór "Uciekali" z musicalu "Metro". Jest jeszcze czas, aby dołączyć do grupy, brać udział w projektach i świetnie się bawić.
Zgłoszenia można przesyłać sms-em na nr tel. 697 113 456 lub e-mail: [email protected]

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (23)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe