Mistrzowie z „BLACK & WHITE”

  • 01.12.2019, 21:54 (aktualizacja 01.12.2019, 22:17)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Mistrzowie z „BLACK & WHITE” „BLACK & WHITE”

Podziel się:

Oceń:

W Budapeszcie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Fitness i Kulturystyce. W reprezentacji Polski znalazło się czworo zawodników ostrowieckiego klubu „BLACK & WHITE”. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania.

„BLACK & WHITE” reprezentowali: Nikoletta Sularz, Natalia Czajkowska, Maja Muślewska oraz Paweł Kowalski. Funkcje trenera reprezentacji pełniła na tych zawodach ostrowiecka trenerka Joanna Kępa, a prezes „BLACK & WHITE” Grzegorz Kępa podczas tych zawodów został wyznaczony na kierownika (sędziego) sceny . W imprezie wzięło udział 276 zawodników z 33 krajów.

Natalia Czajkowska zdobyła dublet (dwa złote medale) Mistrzostw Świata zwyciężając w bikini fitness, najpierw swoją kategorię wzrostową do 166 cm, a następnie kategorię OVERALL. Nikoletta Sularz wygrała kategorię wellness fitness do 163c m, a w kategorii OVERALL zajęła drugie miejsce. Paweł Kowalski awansował do finału kulturystyki +75 kg, w którym zajął miejsce 6, a Maja Muślewska w bikini fitness do 166 cm uplasowała się ostatecznie na miejscu 8.

Drużynowo Polska zajęła trzecie miejsce, a puchar w imieniu PZKFiTS odbierała Joanna Kępa. Grzegorz Kępa otrzymał w Budapeszcie awans sędziowski na najwyższą klasę – sędziego międzynarodowego klasy A.


loadingŁaduję odtwarzacz...

materiał prywatny

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe