Pomoc potrzebna od zaraz! Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trwa

  • 29.11.2019, 13:51 (aktualizacja 29.11.2019, 16:07)
  • Bartek Gębusia
Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trwa
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

29 i 30 listopada dzięki współpracy ludzi o dobrych sercach zorganizowana została akcja "Paczka dla Zwierzaczka".

Potrzebującym zwierzakom może pomóc każdy przyłączając się do akcji "Paczka dla Zwierzaczka" organizowaną przez Zespół Szkół Specjalnych, Niepubliczną Akademicką Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół  Zwierząt "Animals". Dziś w auli Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w ramach akcji zorganizowano m.in. prelekcję lekarza weterynarii. 

W wydarzeniu wzięli udział najmłodsi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego aby poznać pracę weterynarza "od kuchni". Dzieci również mają swoich pupili.  Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a więc powinniśmy o niego dbać. 

Jednak nie każdy psiak ma to szczęście, aby mieć swojego właściciela. Problem bezdomności zwierząt w Polsce jest bardzo widoczny, schroniska często są przepełnione, jedynym ratunkiem dla zwierząt jest adopcja. 

Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trawa. Nadal można przekazywać karmę dla psów i kotów z ostrowieckiego "Animalsu". Sobota 30 listopada zapowiada się równie ciekawie jak dzisiejszy dzień.  Okres jesienno-zimowy jest trudny dla tych porzuconych, bezdomnych zwierząt, każda forma pomocy jest na wagę złota i każdy może dołożyć swoją cegiełkę do tego aby poprawić warunki życia bezbronnych zwierząt. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe