Pomoc potrzebna od zaraz! Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trwa

  • 29.11.2019, 13:51 (aktualizacja 29.11.2019, 16:07)
  • Bartek Gębusia
Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trwa
loadingŁaduję odtwarzacz...
29 i 30 listopada dzięki współpracy ludzi o dobrych sercach zorganizowana została akcja "Paczka dla Zwierzaczka".

Potrzebującym zwierzakom może pomóc każdy przyłączając się do akcji "Paczka dla Zwierzaczka" organizowaną przez Zespół Szkół Specjalnych, Niepubliczną Akademicką Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną i Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół  Zwierząt "Animals". Dziś w auli Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w ramach akcji zorganizowano m.in. prelekcję lekarza weterynarii. 

W wydarzeniu wzięli udział najmłodsi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego aby poznać pracę weterynarza "od kuchni". Dzieci również mają swoich pupili.  Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a więc powinniśmy o niego dbać. 

Jednak nie każdy psiak ma to szczęście, aby mieć swojego właściciela. Problem bezdomności zwierząt w Polsce jest bardzo widoczny, schroniska często są przepełnione, jedynym ratunkiem dla zwierząt jest adopcja. 

Akcja "Paczka dla Zwierzaczka" trawa. Nadal można przekazywać karmę dla psów i kotów z ostrowieckiego "Animalsu". Sobota 30 listopada zapowiada się równie ciekawie jak dzisiejszy dzień.  Okres jesienno-zimowy jest trudny dla tych porzuconych, bezdomnych zwierząt, każda forma pomocy jest na wagę złota i każdy może dołożyć swoją cegiełkę do tego aby poprawić warunki życia bezbronnych zwierząt. 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe