Mikołajkowa sobota na Krzemionkach

  • 29.11.2019, 11:38
  • Nina Dukielska
Mikołajkowa sobota na Krzemionkach fot. Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki serdecznie zapraszają wszystkie dzieci, 7 grudnia, na "mikołajkową sobotę".

Na warsztaty do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki przejeżdżają zawsze grzeczne dzieci, dlatego w tym roku przybędzie do nich Święty Mikołaj z drobnymi podarunkami. Organizatorzy spotkania z Mikołajem przybliżą prawdziwą historię tego niezwykle popularnego Świętego i wszyscy wspólnie poszukają sposobu jak można pomóc mu w tak licznych obowiązkach,  z którymi się zmaga. Wszystkie dzieci będą miały okazję stworzyć swojego własnego, niecodziennego "Mikołaja" z drewnianych łopatek. 

Zajęcia odbędą się 7 grudnia w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki o godzinie 11:00. Warsztaty trwają 1,5 godziny i są bezpłatne.

Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330-45-50, 669-970-499 lub wysłać wiadomość na adres: [email protected].

Liczba miejsc ograniczona.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe