Uczniowie Pasji z ekologicznym spektaklem

  • 29.11.2019, 11:20
  • Katarzyna Kurek
Uczniowie Pasji z ekologicznym spektaklem
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

27 listopada na scenie sali teatralnej Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys wystąpili uczniowie z kółka teatralnego w spektaklu o ekologii i harmonii w przyrodzie.

Okazja do występu? Obecność wyjątkowej publiczności z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola "Pajacyk". Wystąpienie było kolorowe i na wesoło, młodzi aktorzy przebrali się za wszystkie zwierzęta - w większości owady jakie możemy spotkać w lesie czy na łące. Spektakl miał pokazać czego nie wolno robić w lesie, jak należy zachowywać się w stosunku do zwierząt i roślin. Przedszkolaki opuszczały placówkę z dużą dawką wiadomości, ale taki był cel. 

"W naszych przedstawieniach chodzi o to, aby miały one jakiś głębszy przekaz. Staramy się aby zawsze płynął z nich jakiś morał."

- mówi Milena Żelazowska - nauczyciel 

Grupa 25 osób tworzy koło teatralne, które w szkole działa od ubiegłego roku. Motywy uczestnictwa w kole i wystąpień są różne, od rozwijania talentu aktorskiego po świetną zabawę, ale najważniejsze, że dzieci włączają się w działalność poza szkolną, dając przy tym ogrom szczęścia publiczności. W planach jest wystawienie kolejnego spektaklu. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe