Misie zostały przedszkolakami

  • 25.11.2019, 13:15
  • Bartek Gębusia
Misie zostały przedszkolakami
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczęcie edukacji to wyjątkowy moment dla każdego dziecka ale także duże wyzwanie dla rodziców. 

Każdego dnia mamy wiele swoich obowiązków, a obowiązków mają zdecydowanie więcej rodzice tych najmłodszych dzieci.  Obowiązków co niemiara, a dzieci do przedszkola chodzą chętnie bo tam uczą się nowych rzeczy. Systematyczność w tym co robią daje im wiele korzyści.

Każdy dzień w przedszkolu przynosi ciekawe wrażenia, dzieci zaznajamiają się ze sobą, uczą się współpracy i nabywają nowe umiejętności. Dziś dzieci zaprezentowały  swoje umiejętności artystyczne, podczas wyjątkowej uroczystości - ślubowanie na przedszkolaka miało charakter bardzo uroczysty. 

Małe Misie oficjalnie stały się przedszkolakami, tym samym rozpoczęły się ich nowe obowiązki, których na pewno z wiekiem będzie przybywać. Za swój pokaz artystyczny dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami, otrzymały pamiątkowe dyplomy, nie zabrakło także słodkiej niespodzianki. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nie tylko dzieci ale i rodziców. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe