W Krzemionkach poznawali pradziejowe figurki

  • 25.11.2019, 08:47
  • Bartek Gębusia
W Krzemionkach poznawali pradziejowe figurki
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

"Figurki – idole, symbole, zabawki" na takie spotkanie mieszkańców regionu zaprosiło Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki.

W związku z trwającym remontem w trasie podziemnej, pracownicy Rezerwatu Krzemionki wychodzą z ciekawymi propozycjami warsztatów i zajęć edukacyjnych. W sobotę, ci którzy odwiedzili Rezerwat poznali pradziejowe figurki.  Co ciekawe jedne z najstarszych figurek odnaleziono w regionie świętokrzyskim i to o nich m.in. mówiono podczas prelekcji. 
o teoretycznej części  spotkania uczestnicy wzięli udział w warsztatach, gdzie własnoręcznie wykonywali figurki, które mogli zabrać ze sobą do domu, najmłodsi mówią, że nie jest to takie łatwe jakby mogło się wydawać. Rodzice podkreślają, że jest to bardzo dobra alternatywa na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dziećmi. 

Muzeum Historyczne i Rezerwat Krzemionki nie zwalnia tempa i zaprasza już na kolejne warsztaty.
Mikołajkowe warsztaty w Krzemionkach już 7 grudnia

Więcej informacji już niebawem.

 

Zobacz galerię zdjęć.

Bartek Gębusia

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe