Krzemionki zapraszają na kolejne warsztaty

  • 19.11.2019, 20:55
  • Agnieszka Cybulska
Krzemionki zapraszają na kolejne warsztaty

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 23 listopada w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki odbędą się zajęcia edukacyjne pod hasłem ‘Figurki – idole, symbole, zabawki’

Czas na spotkanie z archeologią - mówią organizatorzy zajęć ‘Figurki – idole, symbole, zabawki’, podczas których to uczestnicy zapoznają się z różnymi rodzajami figurek pradziejowych, ze szczególnym naciskiem na znaleziska neolityczne z terenu województwa świętokrzyskiego.

Wspólnie zastanowimy się, co mogło sprawić, że ludzie zaczęli tworzyć sztukę i czemu miały służyć te jakże różnorodne przedmioty. Zajęcia składają się z krótkiej prezentacji oraz części warsztatowej, podczas której uczestnicy będą mogli stworzyć własne figurki z gliny.


Zajęcia odbędą się 23 listopada (sobota) w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki (Sudół 135a), o godzinie 11.00, czas trwania: ok. 1,5 godziny, wstęp bezpłatny.
Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: [email protected]

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe