Ostrowiecka Szkoła Zarządzania Liderem w województwie świętokrzyskim

  • 19.11.2019, 14:22 (aktualizacja 21.11.2019, 22:33)
  • Katarzyna Kurek
Ostrowiecka Szkoła Zarządzania Liderem w świętokrzyskim
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątek, 15 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczysta Gala Liderów Ekonomii Społecznej. Tytuł Lidera z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymała Fundacja "Anielskie Skrzydła" oraz Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

Samorządowcy, przedstawiciele biznesu i członkowie fundacji, to spośród nich Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej wybreał Liderów Ekonomii Społecznej, tytuł lidera w kategorii Biznes Prospołeczny 2019 Liderem została placówka przy ul. Słowackiego. 

"Istniejemy na rynku od 26 lat, tym bardziej ta nagroda jest mobilizująca do dalszego działania."

- mówi Bożena Młynek - dyrektor Przedszkola Specjalnego i Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk"

"Nie spodziewaliśmy się tej nagrody. Na gali w Kielcach towarzyszył nam stres i nerwy, ale kiedy wyczytano nazwisko Pani dyrektor.. po prostu byliśmy w wielkim szoku, ale takim pozytywnym."

- mówi Sandra Bogusz - wicedyrektor Przedszkola Specjalnego i Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk"

Duma i satysfakcja jest o tyle rozpierająca, że tę nagrodę ostrowiecka placówka otrzymała po raz pierwszy
Dziś głównym  zadaniem Szkoły Zarządzania jest działanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych, placówka od 2016 roku współpracuje z powstałym rok wcześniej Przedszkolem Specjalnym. Z każdym rokiem działalność się powiększała, 2 lata temu powstała Fundacja "Promyk", która prowadzi ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy i Szkołę Podstawową Specjalną "Promyk". 

Tytuł Lidera Ekonomii Społecznej trafia na ręce tych, którzy każdego dnia wspierają potrzebujących.
Dzisiejszy sukces to efekty wieloletniej współpracy wszystkich zaangażowanych w prawidłowe funkcjonowanie Szkoły Zarządzania. Ta współpraca pokazała, że chcieć to móc, a niesiona wokół pomoc środowisku dzieci niepełnosprawnych została doceniona, dając motywację do dalszego działania. 

Katarzyna Kurek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K
K 21.11.2019, 21:49
Telewizja a w tytule błąd XD Świętokrzyskiem powinno być
😊
😊 21.11.2019, 22:30
Zgodnie z normą językową powinniśmy mówić i pisać: „województwo świętokrzyskie”, „województwo mazowieckie”, „w województwie świętokrzyskim”, „w województwie mazowieckim”. W takich połączeniach nazwy województw zapisujemy małą literą. Jednak nazwy obszarów, które są jednostkami geograficznymi, regionalnymi, administracyjnymi, mogą występować samodzielnie. Wówczas zapisujemy je dużą literą („Świętokrzyskie”, „Mazowieckie”) i stosujemy końcówkę „–em”: „w Świętokrzyskiem”, „w Mazowieckiem”. Trzeba przyznać, że reguła ta nie jest przestrzegana w polszczyźnie potocznej, ponieważ absolutna większość Polaków powie: „w Świętokrzyskim”, „w Mazowieckim”.

Pozostałe