Ostrowiecka Szkoła Zarządzania Liderem w województwie świętokrzyskim

  • 19.11.2019, 14:22 (aktualizacja 21.11.2019, 22:33)
  • Katarzyna Kurek
Ostrowiecka Szkoła Zarządzania Liderem w świętokrzyskim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 15 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się uroczysta Gala Liderów Ekonomii Społecznej. Tytuł Lidera z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymała Fundacja "Anielskie Skrzydła" oraz Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

Samorządowcy, przedstawiciele biznesu i członkowie fundacji, to spośród nich Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej wybreał Liderów Ekonomii Społecznej, tytuł lidera w kategorii Biznes Prospołeczny 2019 Liderem została placówka przy ul. Słowackiego. 

"Istniejemy na rynku od 26 lat, tym bardziej ta nagroda jest mobilizująca do dalszego działania."

- mówi Bożena Młynek - dyrektor Przedszkola Specjalnego i Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk"

"Nie spodziewaliśmy się tej nagrody. Na gali w Kielcach towarzyszył nam stres i nerwy, ale kiedy wyczytano nazwisko Pani dyrektor.. po prostu byliśmy w wielkim szoku, ale takim pozytywnym."

- mówi Sandra Bogusz - wicedyrektor Przedszkola Specjalnego i Szkoły Podstawowej Specjalnej "Promyk"

Duma i satysfakcja jest o tyle rozpierająca, że tę nagrodę ostrowiecka placówka otrzymała po raz pierwszy
Dziś głównym  zadaniem Szkoły Zarządzania jest działanie na rzecz dzieci niepełnosprawnych, placówka od 2016 roku współpracuje z powstałym rok wcześniej Przedszkolem Specjalnym. Z każdym rokiem działalność się powiększała, 2 lata temu powstała Fundacja "Promyk", która prowadzi ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy i Szkołę Podstawową Specjalną "Promyk". 

Tytuł Lidera Ekonomii Społecznej trafia na ręce tych, którzy każdego dnia wspierają potrzebujących.
Dzisiejszy sukces to efekty wieloletniej współpracy wszystkich zaangażowanych w prawidłowe funkcjonowanie Szkoły Zarządzania. Ta współpraca pokazała, że chcieć to móc, a niesiona wokół pomoc środowisku dzieci niepełnosprawnych została doceniona, dając motywację do dalszego działania. 

Katarzyna Kurek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K
K 21.11.2019, 21:49
Telewizja a w tytule błąd XD Świętokrzyskiem powinno być
?
? 21.11.2019, 22:30
Zgodnie z normą językową powinniśmy mówić i pisać: „województwo świętokrzyskie”, „województwo mazowieckie”, „w województwie świętokrzyskim”, „w województwie mazowieckim”. W takich połączeniach nazwy województw zapisujemy małą literą. Jednak nazwy obszarów, które są jednostkami geograficznymi, regionalnymi, administracyjnymi, mogą występować samodzielnie. Wówczas zapisujemy je dużą literą („Świętokrzyskie”, „Mazowieckie”) i stosujemy końcówkę „–em”: „w Świętokrzyskiem”, „w Mazowieckiem”. Trzeba przyznać, że reguła ta nie jest przestrzegana w polszczyźnie potocznej, ponieważ absolutna większość Polaków powie: „w Świętokrzyskim”, „w Mazowieckim”.

Pozostałe