Ostrowiec: Zaginął Tomasz Skowron

  • 18.11.2019, 11:49
  • Nina Dukielska
Ostrowiec: Zaginął Tomasz Skowron fot. ŚWIĘTOKRZYSKA POLICJA

Podziel się:

Oceń:

Policja poszukuje zaginionego 41 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Tomasza Skowrona.

Zaginiony ostatni raz widziany był 31 sierpnia 2019 roku. Tego dnia opuścił miejsce zamieszkania nie mówiąc nikomu gdzie się udaje i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę z kapturem koloru czarnego.

Rysopis zaginionego:

wzrost 170 cm, waga około 80 kg, włosy krótkie koloru blond, nos prosty. Uzębienie niepełne. Brak znaków szczególnych.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Tomasza Skowrona bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 112.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe