SANDOMIERZ: Martyna Karnas pokaże „DUAL”

  • 13.11.2019, 20:32
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
SANDOMIERZ: Martyna Karnas pokaże „DUAL”

Podziel się:

Oceń:

29 listopada 2019 r. o godzinie 18.00 w Iluzjon Art Cafe przy Sandomierskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Martyny Karnas pt. „DUAL”

Wystawa malarstwa sandomierzanki Martyny Karnas prezentowana będzie w przestrzeni wystawienniczej w Iluzjon Art Cafe. Artystaka obecnie mieszka w Krakowie, a jej pierwsza, debiutancka wystawa przedstawia prace, które powstały na przełomie 3 lat.  Obrazy dzielą się na akwarele oraz pastele w różnych formatach. Przedstawiają twarze ludzi- piękne, ale zarazem smutne. Wystawa jest grą kontrastów, pobudza i poszerza nasza wyobraźnię. Część prac miała okazję zawisnąć w Krakowie w Must Wear Art & Fashion, gdzie można było oglądać zarówno projekty młodych polskich projektantów, jak obrazy i grafiki polskich artystów. 

Pochodzę z Sandomierza, ale na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie, gdzie studiowałam projektowanie ubioru na Krakowskich Szkołach Artystycznych. To między innymi tam - na zajęciach z malarstwa i rysunku - zdałam sobie sprawę, że chciałabym ponownie się tym zająć i  że to chyba w jakimś sensie mój kierunek. Uczę się również tatuować i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła związać swoje życie zawodowe ze sztuką. Pomysłodawczynią wystawy była moja mama, która właściwie "zmusiła" mnie do tego, abym nieśmiało zapytała, czy jest szansa żeby moje prace zawisły w przestrzeni wystawienniczej Iluzjon Art Cafe- udało się i dlatego przyjechały  "do domu". 

- mówi o sobie Martyna Karnas

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe