TURBO AKUSTYCZNIE. Grzegorz Kupczyk zagra w Sandomierzu

  • 16.11.2019, 16:15
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
TURBO AKUSTYCZNIE. Grzegorz Kupczyk  zagra w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

To będzie  akustyczną uczta w wykonaniu wieloletniego wokalisty zespołu TURBO Grzegorza Kupczyka. 20 grudnia br. w Lapidarium pod Ratuszem, wokalista w akompaniamencie Janusza Musielaka i Wojciecha Kubiaka, w kameralny sposób wprowadzi słuchaczy w klimat ponadczasowych przebojów.

***

Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE to sensacyjny projekt słynnego, wieloletniego wokalisty zespołu TURBO znanego z takich przebojów jak „Dorosłe dzieci”, „Jaki był ten dzień” czy „Smak ciszy” współpracujący w przeszłości także z zespołami NON IRON, WIEKO, ESQUARIAL oraz Czesławem Niemenem. Z towarzyszeniem muzyków: Janusz Musielak (NON IRON) i Wojciech Kubiak tworzy podczas koncertów niesamowitą atmosferę. Każdy koncert przyjmowany jest wręcz owacyjnie, oklaski na stojąco są w zasadzie regułą. Recital ten to wspaniała, akustyczna uczta o niepowtarzalnym klimacie w kameralny sposób oddająca słuchaczom klimat ponadczasowych przebojów.
Grzegorz Kupczyk z okazji swojej okrągłej, urodzinowej rocznicy serwuje fanom takie przeboje jak: „Ach! Nie bądź taki śmiały”, „Wszystko będzie OK”, „Cały czas uczą nas”,” Pozorne życie”, „Smak ciszy”, „Jaki był ten dzień” i wiele innych.
Muzycy z przyjemnością wykonują okazjonalnie również utwory z repertuaru Led Zeppelin, Emerson Like & Palmer, Non Iron.

„Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE” to kameralny koncert na gitary akustyczne i wokal!

W wyjątkowych wypadkach muzykom towarzyszą zaproszeni muzycy.


Skład:
Grzegorz Kupczyk – śpiew, harmonijka ustna, gitara akustyczna
Janusz Musielak – gitara akustyczna
Wojciech Kubiak – gitara akustyczna

Więcej informacji na oficjalnej stronie artysty na facebooku:

www.fb.com/kupczykakustycznie.kupczyk

Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20), tel. 15 644 61 05, e-mail: [email protected] oraz (w miarę dostępności) bezpośrednio przed koncertem.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe