Oszust poszukiwany listami gończymi jest już w rękach policji

  • 08.11.2019, 13:17
  • Nina Dukielska
Oszust poszukiwany listami gończymi jest już w rękach policji

Podziel się:

Oceń:

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 27-latka, który od 6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był trzema listami gończymi za liczne oszustwa. 7 listopada zatrzymany trafi do aresztu śledczego na warszawskiej Białołęce.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy policji na co dzień zajmują się ustalaniem miejsca pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych przez ograny ścigania. Realizują oni nakazy doprowadzeń osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości do aresztów śledczych i zakładów karnych, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zajmują się także poszukiwaniem osób zaginionych oraz identyfikacją osób o nieustalonej tożsamości i nieznanych zwłok.

Wczoraj policjanci z tego zespołu namierzyli w jednej z dzielnic Warszawy ukrywającego się mężczyznę. Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec gminy Ćmielów, który od 6 lat był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Poszukiwały był również przez kilka prokuratury z terenu kraju.

Mężczyzna ten dopuścił się licznych oszustw, za które spędzi blisko rok w więzieniu.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe