Joanna Kapturska rozwiązała umowę z KSZO

  • 06.11.2019, 15:41
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Joanna Kapturska rozwiązała umowę z KSZO

Podziel się:

Oceń:

Joanna Kapturska, przyjmująca KSZO Ostrowiec S.A. dziś rozwiązała umową z klubem. Powodem tej decyzji są problemy finansowe klubu. To kolejna siatkarka, która rozwiązała umowę z KSZO, w poprzednim tygodniu współpracę z drużyną zakończyła libero Olga Pauliukouskaya. Tę informację potwierdził dyrektor klubu, Dawid Ogórek.

Nie od dziś wiadomo, że siatkarski KSZO ma duże problemy finansowe, klub zalega z płatnościami składek do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Przypomnijmy, że klub miał również z tego powodu problem z uzyskaniem licencji na grę w I lidze. Po uzupełnieniu dokumentacji i dostarczeniu odpowiednich zaświadczeń, Komisja Licencyjna PZPS przyznała KSZO licencję nadzorowaną. 

Dziś zawodniczki KSZO spotkały się z Zarządem Klubu. Nieoficjalnie mówi się, że drużynę chcą opuścić kolejne siatkarki. Jak poinformował Dawid Ogórek trwają rozmowy z zawodniczkami, a część zadeklarowała chęć pozostania w klubie. Jutro Zarząd KSZO Ostrowiec S.A. przedstawi oficjalne oświadczenie dotyczące sytuacji w klubie. Dyrektor klubu zapewnia, że niedzielny mecz z AZS-em Politechniką Śląską Gliwice nie jest zagrożony i odbędzie się zgodnie z planem. 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe