Pobiegną dla Niepodległej

  • 06.11.2019, 14:43
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Pobiegną dla Niepodległej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś kończą się internetowe zapisy do udziału w kolejnej edycji Ostowieckich Biegów Niepodległości. Udział w biegu głównym zadeklarowało już ponad 300 biegaczy. Tradycyjnie przy okazji Ostrowieckich Biegów Niepodległości rozegrane zostaną też biegi dla dzieci i młodzieży (przedszkolaki oraz uczniowie klas 0 i I-VIII) na dystansach od 150 do 800 metrów.

Bieg i marsz główny ruszą punktualnie o godzinie 13:00 z płyty głównej Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11.

Trasa 10-kilometrowego biegu połączy dolną i górną część miasta i w porównaniu do dwóch poprzednich edycji imprezy została mocno zmieniona. Przebiegać będzie kolejno ul. Świętokrzyską do Ronda 25-lecia NSZZ Solidarności, ul. Traugutta do Ronda Republiki Ostrowieckiej, kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja do Ronda Powstania Styczniowego, Aleją 3 Maja, ul. Okólną, ul. Denkowską, ul. Chrzanowskiego, ul. Polną, ul. Iłżecką, przez Rynek Miasta, ul. Starokunowską, ul. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza, ul. Żabią do Ronda Powstania Styczniowego i dalej tą samą drogą do mety - kładką pieszą równoległą do wiaduktu w ciągu Alei 3 Maja, ul. Traugutta i ul. Świętokrzyską do Miejskiego Stadionu Sportowego KSZO.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe