Piotr Dasios w Nowym Jorku pobił rekord życiowy

  • 04.11.2019, 13:30
  • Klaudia Cybulska
Piotr Dasios w Nowym Jorku pobił rekord życiowy

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę w Nowym Yorku odbył się jeden z najważniejszych maratonów biegowych na świecie.

Wśród 53 508 startujących maratończyków znalazł się wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Piotr Dasios, który na królewskim dystansie zajął 1267 miejsce.

Piotr Dasios 42 kilometry 195 metrów pokonał w czasie 2 godzin 57 minut i 51 sekund, co jest jego nowym rekordem życiowym. W nowojorskim maratonie udział wzięło 362 Polaków. Pan Piotr w drużynie rodaków zajął 14 miejsce. Gratulujemy!.

Piotr Dasios biega od 4 lat, przez ten czas przebiegł maratony już na 6 kontynentach. Więcej o sportowej pasji wiceprezydenta można przeczytać w internecie, Piotr Dasios prowadzi swojego bloga 50andstill.pl.

Klaudia Cybulska

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe