Diamentowe i złote gody par z gminy Bodzechów

  • 29.10.2019, 15:07 (aktualizacja 30.10.2019, 16:31)
  • Katarzyna Kurek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim państwo Guzikowie oraz Dąbrowscy świętowali rocznice ślubu.

Dąbrowscy sakramentalne "TAK" powiedzieli sobie 50 lat temu, dziś świętują złote gody, opowiadając z łezką w oku o wspólnych latach przeżytych razem. Ich znajomość zaczęła się przypadkiem na spotkaniu u kolegi z czasów liceum pana Mieczysława, po roku bycia narzeczeństwem stanęli na ślubnym kobiercu przysięgając przed bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. 

Irena i Kazimierz Guzikowie małżeństwem są od 60 lat, podsumowując wspólne lata mówią, że nie zawsze było pięknie i kolorowo ale zawsze mogli na sobie polegać. Podkreślają, że najważniejsze jest zaufanie i szacunek - bo te wartości są fundamentem każdego związku.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie, w imieniu Prezydenta RP, parom wręczył wójt Bodzechowa - Jerzy Murzyn, gratulując jednocześnie mieszkańcom gminy, życząc zdrowia i pomyślności na kolejne lata. 

Relacja wideo już wkrótce. 

Katarzyna Kurek

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe