Ćmielów: Wesołe jest życie seniora

  • 28.10.2019, 15:16 (aktualizacja 30.10.2019, 08:42)
  • Bartek Gębusia
Wesołe jest życie seniora
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sobotnie popołudnie na I Gminnym Dniu Seniora spotkali się seniorzy z gminy Ćmielów.

W gminie Ćmielów seniorzy są aktywni i na brak zajęć nie narzekają, chętnie angażują się w życie gminy. Z potrzeby, bo seniorzy nie chcą czuć się samotni, władze gminy wraz z Domem Kultury im. Witolda Gombrowicza zainicjowały I Gminny Dzień Seniora.

Polityka senioralna i działanie na rzecz tych najstarszych członków społeczeństwa dla seniorów jest na wagę złota. Gmina Ćmielów realizuje rządowe programy i korzysta z zewnętrznych środków finansowych po to aby własnie m.in. seniorom żyło się lepiej. 

Seniorzy mają nadzieję, że Gminny Dzień Seniora na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń, a a burmistrz deklaruje, że spotkają się za rok. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe