Śmiertelny wypadek w Magoniach

  • 26.10.2019, 08:31
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Śmiertelny wypadek w Magoniach

Podziel się:

Oceń:

O 05:25:40, jak informuje rzecznik prasowy KWP Kielce w Magoniach gm. Bodzechów na drodze W-754 z dotychczas nieustalonych przyczyn, kierujący samochodem osobowym marki VW Vento mężczyzna lat 24, zjechał z drogi na łuku uderzając w betonowy przepust i dachując. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Trwa postępowanie wyjaśniające wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 4 samochody ratowniczo-gaśnicze 15 strażaków. Po przybyciu zastępów na teren akcji, stwierdzono że samochód osobowy marki VW Vento dachował i znajduje się w przydrożnym rowie nie blokując drogi. W pojeździe znajdował się nieprzytomny kierowca. Działania strażaków polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu stabilizacji pojazdu. Następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do poszkodowanego poprzez rozgięcie tylnych drzwi w pojeździe. Kierowcę ewakuowano z samochodu przy użyciu deski ratowniczej po czym przekazano go Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 24 letniego mężczyzny. Na tym działania zakończono. Akcja trwała ponad godzinę.

informuje - mł. bryg. Barbara Majdak - Oficer Prasowy KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe