Pożar domu jednorodzinnego w Czarnej Glinie

  • 22.10.2019, 22:17 (aktualizacja 24.10.2019, 09:39)
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Pożar domu jednorodzinnego w Czarnej Glinie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

22 października około godziny 20:00 ostrowieccy strażacy zostali zaalarmowani o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Czarna Glina w gminie Ćmielów. Mieszkańcy bezpiecznie opuścili budynek przed przyjazdem służb.

Akcja gaszenia pożaru trwała ponad 3 godziny, spaleniu uległo około 90% powierzchni dachu. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia był nieszczelny przewód kominowy. Należy pamiętać, aby przed rozpoczęciem sezonu grzewczego sprawdzić instalacje gazowe, przewody kominowe i wentylacyjne. 

Prowadzonych jest wiele akcji profilaktycznych, które mówią o tym jak chronić się przed niepożądanymi sytuacjami i jak groźne mogą być ich skutki. Na uwagę zasługuje również problem nieszczelnych przewodów wentylacyjnych. 

Tylko w ubiegłym sezonie grzewczym w Polsce doszło do około 150 tysięcy zdarzeń, których przyczyną były nieszczelne przewody kominowe. 


loadingŁaduję odtwarzacz...

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (24)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe