Wyjątkowi artyści promują świętokrzyskie

  • 22.10.2019, 15:49
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie... Sami nie wiecie co posiadacie" to staropolskie powiedzenie, a my co wiemy o regionie świętokrzyskim?

Region świętokrzyski posiada wiele perełek, wiele malowniczych krajobrazów, w każdej porze roku, ma także swoje tradycje, o które dbają zespoły ludowe i Koła Gospodyń Wiejskich. Kół Gospodyń Wiejskich nie mogło zabraknąć na II Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Ostrowcu Świętokrzyskim pod hasłem "Świętokrzyskie jakie cudne". Druga edycja tego wydarzenia przyciągnęła wielu uczestników, na scenie wystąpiły zespoły z całego regionu.
O ucztę dla ducha zadbali uczestnicy przeglądu, a coś dla ciała zaproponowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z  terenu powiatu ostrowieckiego.

Przegląd ma  zachęcić osoby z niepełnosprawnościami do poznawania regionu, do turystyki a tym samym aktywności fizycznej. Dla osób niepełnosprawnych, każda forma rozwoju, aktywności jest na wagę złota. Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną został zainicjowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim przy współpracy z gminami powiatu ostrowieckiego. 


 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe