Ostrowiec: Dachowanie samochodu na 11-go Listopada

  • 22.10.2019, 09:28 (aktualizacja 22.10.2019, 15:58)
  • Bartek Gębusia
Dachowanie samochodu na 11-go Listopada
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nowy tydzień, nowe zdarzenia drogowe. W poniedziałek, 21 października w godzinach popołudniowych doszło do kolizji z udziałem pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ulicy 11-go Listopada z ulicą Jana Samsonowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim. O szczegóły zapytaliśmy oficera prasowego z Komendy Powiatowej PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim - mł. bryg. Barbarę Majdak

21 października 2019 roku, tuż przed godziną 17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrowcu Św. wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym przy ul. 11-go Listopada w Ostrowcu Św. Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 2 samochody ratowniczo-gaśnicze – 8 strażaków. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze powiatowej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki VW Passat i Opel Astra. W wyniku zdarzenia pojazd Opel Astra przewrócony został na dach. Działania ratowników w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów od instalacji elektrycznych w autach. Będące na miejscu osoby uczestniczące w kolizji nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Po przybyciu policji, pojazd marki Opel Astra postawiono na koła a następnie auta zepchnięto na pobocze. Plamę płynów eksploatacyjnych usunięto z jezdni przy użyciu sorbentu. Na tym działania zakończono. Akcja trwała ponad godzinę.

informuje - mł. bryg. Barbara Majdak - Oficer Prasowy KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tkt84
tkt84 22.10.2019, 17:44
No i jeszcze były dwie karetki, ale to jak zwykle...

Pozostałe