Ćmielów: Pożar w kotłowni. 3 osoby ranne

  • 21.10.2019, 12:50 (aktualizacja 22.10.2019, 22:11)
  • Bartek Gębusia
Ćmielów: Pożar w kotłowni. 3 osoby ranne KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

18 października 2019 roku, w godzinach wieczornych doszło do pożaru kotłowni w domu jednorodzinnym w Ćmielowie przy ul. Kolejowej. W wyniku pożaru 3 osoby zostały ranne (2 z nich zostały przetransportowane do szpitala)

Po dojeździe na miejsce zdarzenia przez strażaków stwierdzono, iż pożarem objęte jest pomieszczenie kotłowni, w całym budynku panuje silne zadymienie. Jedna osoba została została ewakuowana z budynku przed przybyciem strażaków przez osobę postronną. Z informacji od świadków wynikało, że w budynku przebywa jeszcze jedna osoba. Działania strażaków polegały na natychmiastowym ugaszeniu pożaru oraz ewakuowaniu osoby będącej wewnątrz budynku. Osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłym na miejsce zdarzenia zespołom pogotowia ratunkowemu. Następnie działania strażaków polegały na dogaszaniu oraz oddymieniu budynku. Na tym działania zakończono. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad 2 godziny. Udział w niej brało 5 samochodów gaśniczych, w tym 17 strażaków.

informuje - kpt. Sebastian Klaus - KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartek Gębusia

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik
Czytelnik 22.10.2019, 20:23
18 listopada dopiero będzie.

Pozostałe