K.Cukierska: Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną

  • 18.10.2019, 13:16 (aktualizacja 18.10.2019, 16:36)
  • Bartek Gębusia
Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Swoją przygodę z "Pasją" rozpoczęło blisko 50 przedszkolaków.

W towarzystwie rodziców, dziadków i najbliższych, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie  i od tego momentu są pełnoprawnymi przedszkolakami. W piątym roku funkcjonowania szkoły to najliczniejsza grupa przedszkolaków.

Mam nadzieję, że rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną, która zakończy się tak naprawdę dopiero po ósmej klasie.

mówi - Katarzyna Cukierska - Dyrektor Szkoły z "Pasją" im. E.Sołtys

Ostrowiecka Szkoła z "Pasją" stawia na wszechstronny rozwój młodego człowieka poprzez różnorodne zajęcia i ciekawe inicjatywy, placówka kształci liderów, a ponadto dzięki współpracy z rodzicami panuje tam rodzinna atmosfera. 

W tym roku dopasowaliśmy kolejną sale właśnie po to by przyjąć więcej dzieci. Jeżeli będzie duże zainteresowanie jesteśmy w stanie kolejną salę dla dzieci przedszkolnych dopasować, aczkolwiek pracujemy w grupach takich około 15-osobowych więc to są takie komfortowe warunki do pracy dla dzieci i dla nauczyciela.

mówi - Katarzyna Cukierska - Dyrektor Szkoły z "Pasją" im. E.Sołtys

Ślubowanie było pierwszą uroczystością tych najmłodszych ale z pewnością nie ostatnią, jeszcze wiele razy będą mogli pokazać swoje talenty. To ważne wydarzenie zakończyło się słodką niespodzianką. 


 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (16)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe