K.Cukierska: Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną

  • 18.10.2019, 13:16 (aktualizacja 18.10.2019, 16:36)
  • Bartek Gębusia
Rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną
loadingŁaduję odtwarzacz...
Swoją przygodę z "Pasją" rozpoczęło blisko 50 przedszkolaków.

W towarzystwie rodziców, dziadków i najbliższych, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie  i od tego momentu są pełnoprawnymi przedszkolakami. W piątym roku funkcjonowania szkoły to najliczniejsza grupa przedszkolaków.

Mam nadzieję, że rozpoczęliśmy wspólną przygodę edukacyjną, która zakończy się tak naprawdę dopiero po ósmej klasie.

mówi - Katarzyna Cukierska - Dyrektor Szkoły z "Pasją" im. E.Sołtys

Ostrowiecka Szkoła z "Pasją" stawia na wszechstronny rozwój młodego człowieka poprzez różnorodne zajęcia i ciekawe inicjatywy, placówka kształci liderów, a ponadto dzięki współpracy z rodzicami panuje tam rodzinna atmosfera. 

W tym roku dopasowaliśmy kolejną sale właśnie po to by przyjąć więcej dzieci. Jeżeli będzie duże zainteresowanie jesteśmy w stanie kolejną salę dla dzieci przedszkolnych dopasować, aczkolwiek pracujemy w grupach takich około 15-osobowych więc to są takie komfortowe warunki do pracy dla dzieci i dla nauczyciela.

mówi - Katarzyna Cukierska - Dyrektor Szkoły z "Pasją" im. E.Sołtys

Ślubowanie było pierwszą uroczystością tych najmłodszych ale z pewnością nie ostatnią, jeszcze wiele razy będą mogli pokazać swoje talenty. To ważne wydarzenie zakończyło się słodką niespodzianką. 


 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (16)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe