Rozmowa z Dariuszem Lorantym

  • 09.10.2019, 10:57
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rozmowa z Dariuszem Lorantym
loadingŁaduję odtwarzacz...

Gościem w programie "Espresso" jest kandydat do Senatu RP w okręgu 82, startujący z Komitetu  "Bezpartyjni i Samorządowcy, Dariusz Loranty.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kev
Kev 12.10.2019, 15:02
Śmieszny jest ten człowiek. Kto to w ogóle jest?
gość
gość 11.10.2019, 06:34
Niestety jak na mój gust bez szans z powodu słabej kampanii, no ale może tylko ja tak mało tego Pana znam, jeśliby wygrał to dopiero byłoby zaskoczenie
bezstronnie
bezstronnie 10.10.2019, 09:17
Bezdyskusyjnie należy odsunąć kaczystów od władzy. Nasuwa się jednak pytanie : kto będzie rządził Polską,wolną Polską po przegranej PiS ?? Tu zaczynają się schody bo :
1* Schetyna nie nadaje się na jakąkolwiek funkcję przywódczą a czołowi politycy PO dali już wyraz swych niekompetencji w rządzeniu krajem,no chyba że Tusk wróci i weźmie do rządzenia nowe,młode osoby.
2*PSL poza Kosiniak-Kamyszem to zbiegowisko chętnych do koryta a nie do tworzenia państwa sprawiedliwego,nowoczesnego i prounijnego - pamiętamy "dokonania" i styl rządzenia wszystkich polityków PSL w poprzednich rządach.
3* Lewica jako taka ma najwięcej nieumoczonych w aferach młodych ludzi nadających się do sprzątania po rządach Kaczyńskiego ale... ale ludzie tracą do nich zaufanie gdy tylko zaczyna się afirmacja LGBT czy związków jednopłciowych.
I tak oto mamy niezwykle trudną sytuację gdy pomyślimy o przyszłych rządzących Polską ale podstawowy,bezdyskusyjny warunek to odsunięcie PiS-u od władzy i sumienne rozliczenie ich za podłości,afery i likwidację praworządności w RP po roku 2015.
Znów przychodzi wybierać mniejsze zło bo absolutnie nie wierzę w szeroką koalicję anty-PiS , koalicję biorącą władzę w Polsce.
marek
marek 09.10.2019, 15:53
Człowiek, który który coś w życiu osiągnął, nie spina się, ma do siebie dystans, nie czyta z kartki. Pani starosta jest dobrym samorządowcem, ale do Senatu jednak Loranty
ja
ja 09.10.2019, 12:12
No i o to chodzi, super, mam wybór, wybieram

Pozostałe