Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

W Częstocicach powstaje strefa rekreacji

  • 08.10.2019, 11:08
  • Agnieszka Cybulska
W Częstocicach powstaje strefa rekreacji
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach zadania „Rewitalizacja obszarów zdegradowanych o silnym potencjale gospodarczym, społecznym i rekreacyjno-kulturowym na terenie miasta Ostrowca Świętokrzyskiego” w dzielnicy Częstocice powstaje strefa rekreacji i wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z otwartej strefy aktywności korzystać będą zarówno dzieci , osoby dorosłe  jak i seniorzy. Będzie strefa fitnes, boisko i urządzenia zabawowe oraz plenerowa siłownia.

Wielokrotnie mieszkańcy ulicy Osadowej zwracali uwagę na to, że dzieci nie mają się gdzie bawić. Było w tym miejscu boisko trawiaste, nawet dobrze utrzymane, ale gdy powstanie taka wspaniała strefa rekreacji to dzieciaki i nie tylko będą miały gdzie zdrowo spędzić czas

 

- mówi radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Zawadzki.

 

 

 

Ta część miasta zyska zupełnie nowe oblicze i pierwszym elementem jest ten kompleks rekreacyjno- wypoczynkowy, którego wartość prac sięga 1 mln. 34 tys zł.  Prace zostaną zakończone do 15 listopada. Tę inwestycje dedykujemy przede wszystkim najmłodszym mieszkańcom tej części miasta. Wszyscy zyskają bardzo atrakcyjne otoczenie i plac aktywności, który z pewnością będzie służył przez wiele lat.

- mówi prezydent Jarosław Górczyński

Cała strefa rekreacyjno – wypoczynkowa będzie miała ok 1000 m2 powierzchni.

 

 

 

Agnieszka Cybulska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe