W Częstocicach powstaje strefa rekreacji

  • 08.10.2019, 11:08
  • Agnieszka Cybulska
W Częstocicach powstaje strefa rekreacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W ramach zadania „Rewitalizacja obszarów zdegradowanych o silnym potencjale gospodarczym, społecznym i rekreacyjno-kulturowym na terenie miasta Ostrowca Świętokrzyskiego” w dzielnicy Częstocice powstaje strefa rekreacji i wypoczynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z otwartej strefy aktywności korzystać będą zarówno dzieci , osoby dorosłe  jak i seniorzy. Będzie strefa fitnes, boisko i urządzenia zabawowe oraz plenerowa siłownia.

Wielokrotnie mieszkańcy ulicy Osadowej zwracali uwagę na to, że dzieci nie mają się gdzie bawić. Było w tym miejscu boisko trawiaste, nawet dobrze utrzymane, ale gdy powstanie taka wspaniała strefa rekreacji to dzieciaki i nie tylko będą miały gdzie zdrowo spędzić czas

 

- mówi radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Zawadzki.

 

 

 

Ta część miasta zyska zupełnie nowe oblicze i pierwszym elementem jest ten kompleks rekreacyjno- wypoczynkowy, którego wartość prac sięga 1 mln. 34 tys zł.  Prace zostaną zakończone do 15 listopada. Tę inwestycje dedykujemy przede wszystkim najmłodszym mieszkańcom tej części miasta. Wszyscy zyskają bardzo atrakcyjne otoczenie i plac aktywności, który z pewnością będzie służył przez wiele lat.

- mówi prezydent Jarosław Górczyński

Cała strefa rekreacyjno – wypoczynkowa będzie miała ok 1000 m2 powierzchni.

 

 

 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe