Wydział komunikacji po remoncie

  • 07.10.2019, 16:36
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
wydz_komunikacji.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wydział komunikacji w ostrowieckim starostwie został wyremontowany. Prace miały na celu wprowadzić udogodnienia zarówno dla mieszkańców jak i urzędników, a przede wszystkim usprawnić pracę i skrócić kolejki.

W trakcie remontu zostały odnowione pokoje, wymienione biurka. Teraz interesanci przyjmowani są na siedząco, a nie jak poprzednio przy wysokich ladach. Wymieniono również drzwi na przezroczyste, aby mieszkańcy widzieli czy są wolne stanowiska, przy których mogą załatwić swoje sprawy. Na ścianie w korytarzu umieszczono wszystkie potrzebne druki do wypełnienia, co ma znacznie usprawnić rejestrację auta czy wymianę prawa jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiany w wydziale komunikacji są częścią zmian, które są wprowadzane od końca ubiegłego roku w starostwie. Aktualnie wydział komunikacji jest czynny od poniedziałku do piątku, z wydłużonym czasem pracy w czwartki do do godz.16:30. Dziennie urzędnicy wydziału obsługują około 250 interesantów.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe