Kunów: Samochód uderzył w ogrodzenie

  • 07.10.2019, 08:00
  • Bartek Gębusia
Kunów: Samochód uderzył w ogrodzenie

Podziel się:

Oceń:

5 października 2019 roku po godzinie 23 do ostrowieckiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego w Nietulisku Dużym (gmina Kunów)

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 2 samochody ratowniczo-gaśnicze – 7 strażaków. Po przybyciu na miejsce akcji stwierdzono, że samochód osobowy marki Peugeot 407 uderzył w ogrodzenie posesji. W wyniku kolizji doszło do uszkodzenia metalowej bramy wjazdowej, przęseł płotu oraz betonowych słupków. Rozbity pojazd znajdował się na środku jezdni. Samochodem podróżowały dwie osoby, które ewakuowały się samodzielnie z auta jednakże wymagały pomocy medycznej. Działania ratowników polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielenia wsparcia psychicznego osobom poszkodowany. Gdy na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego osoby poszkodowane zostały przekazane ratownikom medycznym. Dalsze czynności polegały na zebraniu płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu z jezdni. Po przebadaniu poszkodowani zostali odwiezieni przez ZRM do szpitala. Na tym działania zakończono. Akcja trwała ponad godzinę.

informuje - mł. bryg. Barbara Majdak - Oficer Prasowy KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe