Nowy SEAT Tarraco

Wysoka porażka piłkarzy ręcznych

• 06.10.2019, 16:55
  • Klaudia Cybulska
W piątek, 4 października piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec rozegrali spotkanie 3. kolejki I ligi grupy C. We Własnej hali przegrali z aktualnym liderem rozgrywek 25:35 (15:17).

Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana. Pomimo wypracowanej kilku punktowej przewagi gości, w końcówce pierwszej połowy ostrowieccy wojownicy zdołali odrobić część strat. Na przerwę schodzili przegrywając 15:17. Po nerwowym początku drugiej połowy podopieczni Tomasza Radowieckiego doprowadzili do wyrównania (18:18). Po 40. minutach gry w ostrowieckiej drużynie coś się zacięło. Przez kolejne 10 minut szczypiorniści KSZO nie potrafili zdobyć bramki, a Padwa odskoczyła na 10 "oczek" (18:28).  Do końca spotkania drużyna z Zamościa nie pozwoliła na odrobienie strat. Gra toczyła się punkt za punkt. KSZO przegrał mecz 25:35. Najwięcej bramek dla KSZO zdobyli Sebastian Włoskiewicz - 9 i Kacper Grabowski - 7.

Aktualnie drużyna KSZO Odlewnia Ostrowiec zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej. Liderem pozostaje Padwa Zamość. Kolejne spotkanie piłkarze ręczni KSZO rozegrają 12 października na wyjeździe z Czuwajem Przemyśl.