#POrozmawiali z ostrowczanami na targowisku

  • 05.10.2019, 16:19
  • Agnieszka Cybulska
#POrozmawiali z ostrowczanami na targowisku

Podziel się:

Oceń:

Posłanka Marzena Okła-Drewnowicz przyjechała do Ostrowca Świętokrzyskiego i w towarzystwie członków Platformy Obywatelskiej rozmawiała z mieszkańcami miasta, którzy w sobotnie dopołudnie robili zakupy na targowisku.

 

Ostrowiec Świętokrzyski jest kolejnym przystankiem na mapie świętokrzyskich spotkań z wyborcami. Staram się przyjeżdżać tu jak najczęściej. W ostatnich dniach takich spotkań odbywam dużo.  Rozmawiamy o różnych sprawach, tych lokalnych i  tych krajowych. Najczęściej spotykamy się z tematami dotyczącymi służby zdrowia i wielkimi kolejkami do specjalistów.  Ludzie mówią o  braku dostępu do leków, i o tym że te leki są coraz droższe, i że tak naprawdę nie ma takiego czegoś jak darmowe leki. 

- mówi posłanka Marzena Okła-Drewnowicz.

Posłanka podkreśla, że mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego są niezwykle mili i życzliwi, zawsze przyjmują ją z uśmiechem i sympatią, tak jest od kilkunastu lat i to się nie zmienia. W sobotę, na targowisku miejskim Marzena Okła- Drewnowicz rozmawiała m.in z paniami robiącymi zakupy, które narzekały na rosnące ceny warzyw i owoców.

 

 

 

 

 

Rozmawiałam z wieloma osobami starszymi, którzy wciąż mają wiele problemów. Oni mówili mi o sobie a ja im o moim programie "Polska Seniora", w którym jest wiele pomysłów i rozwiązań dla ich problemów. Jestem rodowitą mieszkanką Świętokrzyskiego, wieloletnią posłanką, pierwszą kobietą na liście KO i mam jeszcze wiele pomysłów i energii na kolejne lata pracy dla mieszkańców regionu, dlatego świadomie deklaruję chęć dalszej pracy w Sejmie. 

- dodaje posłanka Marzena Okła-Drewnowicz 

Po spotkaniu na targowisku miejskim posłanka uczestniczyła w inauguracji nowego roku akademickiego w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe