"Trzeźwy poranek" od rana w poniedziałek

  • 06.10.2019, 15:00
  • Nina Dukielska
"Trzeźwy poranek" od rana w poniedziałek fot. ŚWIĘTOKRZYSKA POLICJA

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 7 października 2019 roku po raz kolejny policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzą działania pn. "Trzeźwy poranek".

Od godziny 05.00 do 08.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na drogach powiatu ostrowieckiego będą prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.

Policja przypomina, że celem akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu, który bardzo często jest przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Policjanci dążąc do poprawy bezpieczeństwa na drogach, będą prowadzić wzmożone działania kontrolne.

Mundurowi apelują do kierujących o trzeźwą jazdę. Pamiętajmy, nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, która byłaby akceptowana z punktu widzenia zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe