"To co nas łączy, to nasza kandydatka Marzena Dębniak"

  • 04.10.2019, 12:09
  • Agnieszka Cybulska
"To co nas łączy, to nasza kandydatka Marzena Dębniak"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W czwartkowe popołudnie w sali kina "Etiuda" odbyła się konwencja wyborcza kandydatki do Senatu RP, Marzeny Dębniak.

Marzena Dębniak jest samorządowcem, który lubi wyzwania. Wiedzą o tym jej współpracownicy i najbliżsi.

- Głos oddany na moją mamę na pewno nie będzie głosem zmarnowanym. Zawsze potrafi spojrzeć na problemy od trochę innej strony. Nie jak na kłopot, ale jak na wyzwanie. Ja to niezwykle cenię i podziwiam

- mówił na konwencji wyborczej syn Marzeny Dębniak, Rafał Dębniak.

Marzena Dębniak podjęła kolejne wyzwanie. Jako starosta ostrowiecki, z 30 letnim stażem pracy w samorządzie chce zostać Senatorem RP. W tym działaniu, i w drodze do celu,  wspiera ją ponad 30 świętokrzyskich samorządów. Na czwartkową konwencję wyborczą kandydatki przybyli: prezydent Skarżyska Kamiennej Konrad Krönig, prezydent Starachowic Marek Materek, burmistrz Sandomierza Marcin Marzec, wójt Bodzechowa Jerzy Murzyn, wójt Sadowia Marzena Urban – Żelazowska, wójt Waśniowa Krzysztof Gajewski. Słów poparcia nie szczędził prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, który mówił, że samorządowe oczekiwania są tak duże jak  samorządowe zaufanie i to właśnie Marzena Dębniak może sprostać  i może godnie reprezentować region świętokrzyski w Senacie RP.

Marzena Dębniak to najlepsza kandydatka, osoba o ogromnym doświadczeniu życiowym i zawodowym, która łączy, która jest osobą kompromisu

- dodaje prezydent Jarosław Górczyński.

Podczas konwencji wyborczej głos zabrał również popierający Marzenę Dębniak europoseł Adam Jarubas, który przede wszystkim gratulował kandydatce odwagi, bo jak mówi.dziś polityka wymaga odwagi .

Zdecydowanie w polityce jest  za mało kobiet i Marzena może wnieść taki nowy power, taką fajną energię i wierze, że dzięki swojej wrażliwości i kobiecej sile wygra.

- dodaje były marszałek województwa świętokrzyskiego a obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego, Adam Jarubas.

Czwartkowa konwencja była również okazją do  prezentacji programu wyborczego kandydatki, która startuje z własnego komitetu jako osoba bezpartyjna. Marzena Dębniak podkreślając swoją wieloletnią pracę w samorządzie i doświadczenie, które z pewnością będzie bardzo ważne i potrzebne w pracy parlamentarnej, dziękowała za wszystkie płynące słowa poparcia, które w   w tej drodze po senatorski mandat niezwykle ją motywują do działania. Samorząd jest jej najbliższy i chce o niego walczyć ale obok kwestii związanych z samorządem  w swoim programie skupia się również na  sprawach dotyczących  zdrowia ,edukacji i  ekologii.

 

Zobacz materiał wideo: To co nas łączy, to nasza kandydatka Marzena Dębniak

 

 

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe