Wypadek w Magoniach

  • 30.09.2019, 09:34
  • Bartek Gębusia
Wypadek w Magoniach

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 22 września doszło do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Magonie (powiat ostrowiecki).

W godzinach popołudniowych 24-letni mężczyzna jadąc w kierunku Bałtowa, stracił panowanie nad pojazdem osobowym i zjechał na prawe pobocze, uderzył w krawężnik i dachował. 
Pomocy mężczyźnie udzielili świadkowie tego zdarzenia. Następnie poszkodowany trafił w ręce służb ratunkowych. 

W wyniku badania stanu trzeźwości okazało się że 24-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. 

 

29.09.2019 r. około godziny piętnastej, w miejscowości Magonie (gm. Bodzechów), doszło do wypadku samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej DW 754 pomiędzy Ostrowcem Świętokrzyskim, a Bałtowem. Samochód, którym podróżowała jedna osoba, wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Pierwsze zastępy straży pożarnej, które przybyły na miejsce zdarzenia udzieliły kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy, który znajdował się poza pojazdem i uskarżał się na potłuczenia ciała oraz zabezpieczyły miejsce zdarzenia poprzez odłączenie akumulatora w pojeździe. Poszkodowany pozostał pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, który po chwili zjawił się na miejscu akcji ratowniczej. Dalsze czynności prowadziła policja. W działaniach trwających ponad godzinę brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

informuje - mł. kpt. Tomasz Duda - KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim 

 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe