Rajd Rowerowy już w niedzielę

  • 27.09.2019, 09:12
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rajd Rowerowy już w niedzielę

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Ostrower wspólnie z Gminą Ostrowiec zaprasza 29 września o godzinie 9:00 na Rajd Rowerowy podsumowujący ogólnopolską rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Ostrowiec Świętokrzyski jest jednym z 23 miast, które przystąpiły do tegorocznej zabawy. Po niemal 4 tygodniach rywalizacji nasze miasto zajmuje 5 miejsce. Wspólny rajd będzie właściwie ostatnią szansą na zdobycie punktów do końcowego rankingu.

Trasa przejazdu o łącznej długości 15 km będzie przebiegała drogami powiatowymi i gminnymi w następujący sposób: Rynek m. Ostrowca – ul. Starokunowska – ul. Sienkiewicza –
ul. Długa – ul. Słoneczna – ul. Ostrowiecka – ul. Las Rzeczki – ul. Iłżecka – ul. Rzeczki – ul. Gościniec – Ośrodek GUTWIN.

Meta przewidziana jest na terenie ośrodka Gutwin, gdzie uczestnicy przejazdu spotkają się na ognisku turystycznym i podsumowaniu akcji. Zostaną także wręczone nagrody dla tych, którzy w trakcie całej rywalizacji przejechali największą liczbę kilometrów, a tym samym zdobyli najwięcej punktów dla naszego miasta. Powrót z miejsca zakończenia rajdu odbywać się będzie indywidualnie.

Przejazd na całym odcinku zostanie zabezpieczony przez Policję i Straż Miejską oraz grupę medyczną zgodnie z wymaganymi przepisami. Organizatorzy zapewnią również wóz techniczny na wypadek awarii sprzętu rowerowego uczestników. Udział w przejeździe odbywać się będzie na własną odpowiedzialność.

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe