Pierwszy mecz siatkarek przełożony

  • 26.09.2019, 15:36
  • Klaudia Cybulska
Pierwszy mecz siatkarek przełożony
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Meczem z SMS-em Szczyrk siatkarki KSZO w sobotę miały zainaugurować sezon w I lidze.  Ten się jednak nie odbędzie, ponieważ komisja licencyjna PZPS poprosiła klub KSZO o dostarczenie dodatkowych dokumentów dot. zawarcia ugody między Klubem a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym o rozłożeniu płatności zaległych składek na raty. Do czasu uzupełnienia dokumentacji klub KSZO pozostaje bez licencji, a na dostarczenie brakujących dokumentów ma czas do 4 października.

W związku z zaistniałą sytuacją klub KSZO Ostrowiec S.A. zwrócił się do klubu ze Szczyrku z prośbą o przełożenie meczu na późniejszy termin, Klub SMS-u przychylił się do prośby Ostrowczan. Na przełożenie spotkania na inny termin zgodził się również Polski Związek Piłki Siatkowej. 
W drugiej kolejce ligowej siatkarki KSZO Ostrowiec S.A. mają rozegrać spotkanie z Jokerem Świecie. Mecz zaplanowano w ostrowieckiej hali na 5 października. 

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe