Nowoczesne termometry i inhalatory dla dzieci

  • 26.09.2019, 16:28 (aktualizacja 27.09.2019, 15:49)
  • Katarzyna Kurek
Nowoczesne termometry i inhalatory dla dzieci
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Poseł Andrzej Kryj przekazał dziś na ręce sióstr z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Nasz Dom" w Denkowie oraz opiekuna z Domu Dziecka w Małachowie nowoczesne termometry i najwyższej jakości inhalatory.

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze "Nasz Dom" pod swoim dachem mają 30 podopiecznych. Najmłodszy wychowanek ma 2,5 roku, najstarsi podopieczni są już dorośli, ale też chorują, dlatego siostry cieszą się z każdego wsparcia medycznego. 

" Te termometry i inhalatory bardzo nam się przydadzą, zwłaszcza w tym okresie jesienno-zimowym, który jest najbardziej newralgiczny jeżeli chodzi o zachorowania wśród naszych dzieci, dlatego bardzo dziękujemy za przekazany sprzęt."

- mówi s. Katarzyna Cyran z  Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Nasz Dom"

W placówkach zagwarantowana jest podstawowa opieka i sprzęt medyczny, jedna z sióstr jest pielęgniarką, która w szczególności dba o zdrowie dzieci, które również odbywają konsultacje ze specjalistami jeśli jest taka potrzeba, jedna każde dopełnienie zaplecza medycznego jest ważne i potrzebne. 

Ten sprzęt w najbliższym czasie ma trafić również do szpitali w Opatowie i Sandomierzu

Katarzyna Kurek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
katarzyna89
katarzyna89 08.10.2019, 13:04
Bardzo ładny gest. Sama wiem, jak stosowanie inhalatorów przyspiesza leczenie i dochodzenie do zdrowia. Jestem przekonana, że tym dzieciakom (ale nie tylko) na pewno pomogą one w wielu dolegliwościach. Ja stosuję inhalator (nebulizator kompresorowy) https://www.uniformshop.pl/akc… od Uniformshop i czuję się zdecydowanie lepiej, więc wiem co mówię. Dużo zdrowia dla wszystkich!

Pozostałe