A.Wojtyszek: Cenię sobie indywidualne rozmowy

  • 24.09.2019, 12:56
  • Agnieszka Cybulska
rozmawiała z ostrowczanami wojewoda Agata Wojtyszek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sobotę od godziny 6.30 na targowisku miejskim o sprawach dotyczących miasta i województwa świętokrzyskiego rozmawiała z ostrowczanami wojewoda Agata Wojtyszek, kandydująca do Sejmu RP z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Podczas rozmów z mieszkańcami Ostrowca, a także okolicznych gmin Agata Wojtyszek przedstawiała główne założenia swojego programu wyborczego, podkreślając chęć kontynuacji swojej pracy na rzecz regionu świętokrzyskiego. Wojewoda na spotkaniu z mediami podkreślała, że  bezpośredni kontakt z wyborcą to najlepszy sposób na poznanie problemów i zebranie opinii społecznej.

Kampania wyborcza to taki czas kiedy warto rozmawiać z mieszkańcami po to aby podsumować to co się zadziało przez ostatnie cztery lata, co było dobre ale i o tym co należy jeszcze zrobić

- mówiła Agata Wojtyszek na miejskim targowisku,  rozdając przechodniom swoją gazetkę wyborczą, w której spisano m. in. najważniejsze informacje o tym co już w świętokrzyskim zrobiono i co jeszcze dla rozwoju województwa zrobić trzeba. 

Bardzo sobie cenię te spotkania, te indywidualne rozmowy. Z każdym  miałam dziś okazję zamienić słowo, porozmawiać o tym co jest ważne dla przyszłości Ostrowca, ziemi świętokrzyskiej

- dodaje wojewoda.

Część przeprowadzonych w sobotni ranek rozmów dotyczyła indywidualnych problemów, np. z naliczeniem emerytury, kilka osób pytało o plany względem Ostrowca i czy deklarowane  środki finansowe na poprawę infrastruktury drogowej popłyną do miasta? Na te pytania  wojewoda odpowiadała  zdecydowanie. 

Środki finansowe do Ostrowca będą płynęły, bo Fundusz Dróg Samorządowych to fundusz przygotowany na wiele lat. W tym roku przeznaczyliśmy 322 mln złotych, na przyszły rok już nabór wniosków jest zakończony, przeznaczymy 145 - to są środki, o które może zabiegać samorząd Ostrowca i gmin wokół Ostrowca.

Wojewoda przypomniała też, że z rezerwy ogólnej budżetu państwa został wyremontowany jeden z oddziałów ostrowieckiego szpitala. Zakupione zostało również wyposażenie medyczne. podczas spotkania zarówno kandydatka na posła , jak i towarzysząc jej osoby, zachęcali do tego, aby 13 października pójść na wybory, bo ważny jest każdy głos.

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe