Ćmielów: Wypadek na obwodnicy

  • 19.09.2019, 10:53
  • Bartek Gębusia
Wypadek na obwodnicy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W środę 18 września w godzinach popołudniowych doszło do kolejnego już wypadku na obwodnicy Ćmielowa w miejscowości Jastków.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna - kobieta podróżująca autem osobowym. Pozostali uczestnicy wypadku opuścili pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych oraz nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania strażaków przybyłych na miejsce zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie. Osoba ta była przytomna. Następnie osobę poszkodowaną przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze czynności strażaków polegały na usunięciu skutków zdarzenia m. in. likwidacji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu udział brało 4 samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym 12 strażaków.

informuje - kpt. Sebastian Klaus - KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe