PUP prowadzi nabór na staże, prace interwencyjne i roboty publiczne

  • 17.09.2019, 09:45 (aktualizacja 17.09.2019, 16:20)
  • Katarzyna Kurek
PUP prowadzi nabór
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach pozyskanych dodatkowych środkach z rezerwy Funduszu Pracy przyjmuje wnioski na staże, prace interwencyjne i roboty publiczne.

Wnioski na staż są przyjmowane od 16.09 - 20.09. Tą formą aktywizacji zostanie objętych około 74 osoby bezrobotne. 

Prace interwencyjne, roboty publiczne (wnioski będą przyjmowane od 16.09.2019 r. w trybie ciągłym do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel).

Przez datę złożenia wniosku uznaje się datę jego wpływu na biuro podawcze Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu lub na skrzynkę e-mail [email protected] (wniosek musi posiadać bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu z zachowaniem zasad przewidzianych w przepisach o podpisie elektronicznym).

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe