Tak minął II dzień w Ostrowieckim Browarze Kultury

  • 15.09.2019, 00:29
  • Klaudia Cybulska
Oficjalne otwarcie OBK - dzień II
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tanecznym krokiem II dzień uroczystego otwarcia Ostrowieckiego Browaru Kultury rozpoczęło Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3Your Mind oraz Szkoła Tańca Progres.

Swoje umiejętności wokalne podczas oficjalnego otwarcia Ostrowieckiego Browaru Kultury również zaprezentowali się soliści ze Studia Wokalnego Pandora. Kolejnym punktem programu oficjalnego otwarcie Ostrowieckiego Browaru Kultury był występ "Chóru bez Batuty" z Michałowic koło Krakowa, który bardzo szybko skradł serca publiczności. Na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury w sobotnie popołudnie z godziny na godzinę przybywało publiczności.  Dla ostrowczan Browar to historia miasta - a czasami historia z życia. 

Ostrowiecki Browar Kultury to inwestycja w przyszłość przede wszystkim młodych talentów. To także komfortowe miejsce pracy i działalności dla jednostek kulturalnych w Ostrowcu. To miejsce do spędzania wolnego czasu. 

II dzień "Wielkiego otwarcia Ostrowieckiego Browaru Kultury". Zobacz nasz #wideoskrót.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Plan na jutro:
16.00 Recital Katarzyny Chlebnej /dziedziniec/
17.30 Tom Holder /dziedziniec/
17.30 Tango argentyńskie - warsztaty /sala wielofunkcyjna/
19.00 Krzysztof Zalewski /dziedziniec/
21.00 Milonga /sala koncertowa/
21.00 Didie Caria live /kawiarnia "Zmiana klimatu"/


loadingŁaduję odtwarzacz...

Klaudia Cybulska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KK
KK 15.09.2019, 16:28
Piękna impreza i wielkie wydarzenie.

Pozostałe