Ćmielów: Narodowe Czytanie w artystycznej oprawie

  • 09.09.2019, 15:11
  • Bartek Gębusia
Narodowe Czytanie w artystycznej oprawie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Narodowe Czytanie 2019 dotarło również do gminy Ćmielów. W sobotnie popołudnie mieszkańcy zgromadzili się na placu przy Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza.

Książki rozwijają słownictwo, pobudzają wyobraźnię dają wiele korzyści, które mają odzwierciedlenie w przyszłości. Każda forma czytania to wartość dodana, nie ważne jaki sposób wybierzemy czy będzie to e-book czy papierowa książka, każda z tych form ma swoich zwolenników.  Podczas Narodowego Czytania młodzież z Domu Kultury w Ćmielowie przedstawiła na scenie fragment "Katarynki" Bolesława Prusa.  Każdy z uczestników Narodowego Czytania za przeczytanie fragmentu jednej z 8 nowel w nagrodę otrzymał specjalny certyfikat i książkę. 

W małych miejscowościach kontakt z szeroko rozumianą kulturą jest bardzo cenny.  Narodowe Czytanie już na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń w gminie Ćmielów.
 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe