Antoni Wójcik skończył 100 lat

  • 06.09.2019, 15:54 (aktualizacja 06.09.2019, 16:42)
  • Bartek Gębusia
Antoni Wójcik skończył 100 lat
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Pan Antoni Wójcik z Kosowic w gminie Bodzechów to ojciec czterech synów, rolnik, żołnierz Armii Krajowej.

Pan Antoni Wójcik jest członkiem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. W setne urodziny został uhonorowany pamiątkowym medalem za jego działalności na rzecz organizacji. Rodzina Wójcików z Kosowic dużą wagę przywiązuje do patriotyzmu i wartości chrześcijańskich, które przekazują sobie z pokolenia na pokolenie. Rodzina jest ze sobą bardzo związana emocjonalnie. Jubilat, jak podkreśla rodzina i znajomi to oaza spokoju, człowiek niezwykle zrównoważony. 

W województwie świętokrzyskim  na ten moment żyje 31 osób, które skończyło 100 lat i jubilatów przybywa, tylko we wrześniu  swoje setne urodziny będzie świętowało 17 osób. Pan Antoni jest pierwszym mężczyzną w gminie Bodzechów, który skończył 100 lat.  Z okazji setnych urodzin Pana Antoniego życzenia popłynęły od rodziny, sąsiadów i samorządowców, władz województwa i  Prezesa Rady Ministrów.

Nie ma recepty na długowieczność a z pewnością w długości życia mają znaczenie więzi rodzinne, zdrowie i szczęście. 
 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe