Czy Andrzej Przychodni zostanie dyrektorem Muzeum?

  • 04.09.2019, 14:29 (aktualizacja 05.09.2019, 11:19)
  • Bartek Gębusia
Czy Andrzej Przychodni zostanie dyrektorem Muzeum?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przed nowym dyrektorem Muzeum wiele wyzwań wynikających m.in. z realizowanego projektu dotyczącego remontu i modernizacji placówki, a także wpis "Krzemionek" na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Na ten moment jednak nie wiem, czy Zarząd podpisze umowę z Andrzejem Przychodnim i czy to będą zadania dla tego kandydata.

Andrzej Przychodni, dr nauk humanistycznych w dziedzinie archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, zawodowo związany z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Kielcach oraz Muzeum Okręgowym w Sandomierzu, otrzymał rekomendację komisji konkursowej na stanowisko dyrektora Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim i Rezerwatu "Krzemionki". 
Jeżeli dr Andrzej Przychodni uzyska pozytywną opinię jednostek trzymających piecze nad Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Ostrowcu i Rezerwatem "Krzemionki" obowiązki dyrektora obejmie prawdopodobnie w drugiej połowie września.

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
FAN_TOM
FAN_TOM 05.09.2019, 09:48
To muzeum nie ma szczęścia do dyrektorów, może tym razem...

Pozostałe